Tolga Eryılmaz

Tolga Eryılmaz Estetik Cerrahi™Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahisi, kalıtım yoluyla doğuştan veya sonradan travmaya ya da kişinin sağlıksız beslenmesine bağlı olarak ortaya çıkan bedensel anormalliklerin ortadan kaldırılması ya da en aza indirgenmesini amaçlayan bir bilim dalıdır. Yapılacak olan cerrahi işlemde öncelik hastanın gündelik yaşantısını sekteye uğratan durumu ortadan kaldırır.

Bu doğrultuda kişinin de istekleri göz önüne alınarak hastaya en uygun tedavi yöntemi seçilir. İlerleyen süreçte cerrahi işlem öncesi, işlem sırası ve işlem sonrası hem hastaya hem de cerrahi operasyonu uygulayan doktora büyük sorumluluklar düşer. Bütün bu süreçte hastanın maksimum güven ve sükûnet içinde olması, endişe ve stres seviyesinin ise minimum düzeyde tutulması hem işlemin hem de doktorun başarısının artmasını sağlanır.

image

image

Estetik Cerrahide Güven Duymanın Önemi

Cerrahi işlemlerde doktora duyulan güvenin temel kaynağı, doktorun ön görüşme, karar aşaması, operasyon öncesi ve sonrası hastayla kurduğu iletişimin güçlü olmasıdır. Başarılarla dolu bir eğitim ve çalışma hayatıyla Tolga Eryılmaz Estetik Cerrahı, Ankara- Yenimahalle’ deki kliniğinde her hastasını güler yüzle karşılar.

Burun estetiği, ağız, çene ve yüz estetiği, kalça estetiği, alın estetiği, boyun germe, gözaltı torbası ameliyatlarını uygular. Ayrıca meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme ucu estetiği, erkeklerde meme ucu estetiği (jinekomasti) , saç ekimi, saç kökü canlandırma, botolinum toksin uygulaması, dolgu uygulaması, PRP uygulaması gibi daha birçok cerrahi işlemi en güzel şekilde uygular.

image

Hizmette Kalite Güven Esası

Tolga Eryılmaz Estetik Cerrahı, Ankara’daki kliniğinde yurt içinden ve yurt dışından yüzlerce hastasına maksimum kalitede hizmet vermek için sürekli bir çaba içerisindedir. Önce hastasının sağlığı, mutluluğu ve memnuniyetini düşünerek yapacağı işlemin uygulanacak hasta için en iyi yöntem olması gerektiği farkındalığıyla hareket eder.

Eğitimi ve tecrübe birikimi ile uygun cerrahi işlemin hastanın da onayı dâhilinde uygulanmasına özen gösteren Ankara estetik cerrah Tolga Eryılmaz Estetik Cerrahı olarak birçok kişi tarafından tercih edilen doktorların arasında bulunmaktadır. Kendisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://drtolgaeryilmaz.com/ internet sitesi üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternet adresinde uyguladığı cerrahi işlemler, bu işlemlerin yapılış basamakları, işlem öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken noktalar gibi merak ettiğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.