Why You're Failing at Acarkent evden eve nakliyat

image

Ülkelerde birden fazla ofisi olan veya küresel bir müşteriye hizmet veren bir işletmeye sahip olmak, gönderi teslimat gereksinimlerinizin çoğunu karşılayan hizmetler sunan bir kurye şirketi çalıştırmanızı gerektirir.

Gönderilerinizi ve kolilerinizi teslim etmesi için bir kurye şirketini görevlendirirken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli koşul vardır. kurye şirketi size sağlamalıdır

1. Hemen Teslim Alma tesisi

2. Kurye hizmetlerinin her zaman mevcudiyeti - hem normal hem de garip zamanlar

3. Gönderilen kolilerin ağırlığı, boyutu ve sayısı ile ilgili ön koşul yoktur4.

4. Web sitesi, faks, telefon ve e-posta yoluyla sağlanan teslimat kanıtı.

5. Gönderilerin çevrimiçi takibinin sağlanması

6. Kurye Ücretleri ve Oranları

7. Bilgi hizmetleri ve yönergeler

8. Tehlikeli Malların Teslimi

9. Sigorta

10. Paketleme

Bu gereksinimlerin dışında; kurye hizmetleri tarafından sunulan teslimat hizmetlerini daha ayrıntılı olarak kontrol etmeniz gerekir.

Yurtiçi Destinasyonlara Aynı Gün Teslimat

İç Hatlara Ertesi Gün Teslimat

Uluslararası Destinasyonlara Ertesi Gün Teslimat

Garantili Ertesi Gün Teslimat

Uzak noktalara Uzaktan Teslimat

ABD ve İngiltere'ye Uluslararası Teslimat ve tam tersi

Dünyanın her yerindeki diğer noktalara Uluslararası Teslimat

Size hizmet verecek bir kurye şirketi seçtiğinizde, ofislerine bulunduğunuz yerden kolayca erişilebilir olmalıdır. Ülke çapında ve dünya çapında da geniş bir ağa sahip olmaları daha iyi olur. Çalışma zamanlarının da sizin programınıza uygun ve uygun olması ek bir avantaj olacaktır.

Bir kurye firmasının hizmetlerini tamamlamadan önce, onun sunduğu gönderilerin takip sürecini kontrol etmeniz gerekir. Bu günlerde çoğu kurye şirketi, otomatik ve son derece özel takip sistemlerine geçti. Girinti kodu veya hava irsaliye numarası veya sağlanan kurye detayları kullanılarak takip sistemleri aracılığıyla gönderilerin takibi, işleri büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Kargo şirketinin web sitesini ziyaret etmeniz ve gerekli bilgileri vermeniz ve gönderinizin durumunu öğrenmeniz gerekmektedir.

Kargo firmasının teslimat belgesi politikası büyük önem arz etmektedir. Bu konuda önemli noktalar, gönderileri kaç kez teslim etmeyi taahhüt ettikleri, iade politikaları, gönderide herhangi bir hasar oluşması durumunda uyguladıkları poliçe, üçüncü şahıs teslimatı ve diğer detayları içerir.

İş amacınız için bir kurye şirketi seçerken iyi bilgilendirilmiş ve son derece dikkatli olmalısınız. Mümkün olan tüm teslimat hizmetlerini, takip hizmetlerini ve teslimat kanıtı seçeneklerini uygun fiyatlarla sağlayan kurye şirketi, gönderilerinizi dünya çapında teslim etmek için seçilebilir.

Bu en kötü kabus - Bütün gün bir paket bekliyorsun. Sonunda geldi, ama kutu mahvoldu. Teslimat minibüsünün arkasına atılmış ve içindekilerin tek parça olması pek mümkün değil. Çoğu zaman, paket teslimat hizmetleri mükemmel hizmetler sunar ve nadiren bir sorunla karşılaşırsınız - paket zamanında, gönderildiği gibi teslim edilir ve ayrıca uygun bir fiyatla teslim edilir.

Bazen paketiniz bir teslimat aracının arkasında yuvarlanabilir. Bu teslimat şirketinin hatası olmayabilir ve bazen kazalar olur. Paketiniz herhangi bir nedenle hasar görürse, bundan sonra ne yapmanız gerekiyor?

İlk önce ilk şeyler, hala imzalamanız gerekiyor. Paket yanınızda değilse, hasarı talep edemezsiniz - sadece imzaladığınızda paketin hasarlı olduğunu ayrıntılandırdığınızdan emin olun. Daha sonra, tazminatın sıralanması için paket şirketiyle iletişime geçmek için genellikle 14 gününüz vardır. Genellikle yaklaşık 50 sterlinlik mal için sigorta kapsamına sahip olursunuz, ancak bunun için ödeme yaptıysanız potansiyel olarak daha fazlası.

Bir talepte bulunacaksanız, paketinizin açılmadığından ve tüm ambalajları inceleme için Beykoz evden eve nakliyat sakladığınızdan emin olmanız gerekir. Teslim edilen ürünü tamir etmeye çalışmamalısınız ve paketin nasıl teslim alındığına dair fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Paketi imzaladığınızda size verilen Teslimat Kanıtı'nın bir kopyasına da ihtiyacınız var - neden şimdi imzalamanız gerektiğini anladınız mı?

Bu adımları attıktan sonra, paketi gönderdiğiniz kargo şirketi ile iletişime geçmelisiniz. Genellikle web sitelerinden bir 'kayıp veya hasarlı paket formu' indirebilir veya sitelerinden veya telefonla daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Parselinize dokunan parmaklar, şanssız olanlardan biri değil, ancak her ihtimale karşı, bu tavsiyenin işe yarayacağını umuyoruz.